2020 aasta juuniorhändlerite edetabel
Eeskiri
KohtPunkteNimiPunkte
1.47Gerda Vunš
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 11.01.2020) 4
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - I (Narva, 25.01.2020) 2
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - II (Narva, 26.01.2020) 4
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 11.07.2020) 4
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 12.07.2020) 1
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 25.07.2020) 3
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 26.07.2020) 4
Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2020" (Harju mk, 15.08.2020) 1
Rahvusvaheline näitus (Harju mk, 16.08.2020) 2
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 29.08.2020) 3
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 30.08.2020) 4
Rahvusvaheline koertenäitus (Tallinn, 20.09.2020) 4
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 03.10.2020) 4
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 04.10.2020) 3
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 1. päev2
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 2. päev2
2.46Maksim Sedoi
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 11.07.2020) 1
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 12.07.2020) 4
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 18.07.2020) 4
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 25.07.2020) 4
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 26.07.2020) 4
Lucky Summer Cup 2020 - I (Narva, 01.08.2020) 4
Lucky Summer Cup 2020 - II (Narva, 02.08.2020) 4
Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2020" (Harju mk, 15.08.2020) 1
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 29.08.2020) 4
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 30.08.2020) 4
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 03.10.2020) 4
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 04.10.2020) 4
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 1. päev2
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 2. päev2
3.37Anastasia Dohina
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 11.01.2020) 2
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 11.07.2020) 3
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 12.07.2020) 3
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 18.07.2020) 3
Lucky Summer Cup 2020 - I (Narva, 01.08.2020) 4
Lucky Summer Cup 2020 - II (Narva, 02.08.2020) 2
Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2020" (Harju mk, 15.08.2020) 4
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 29.08.2020) 4
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 30.08.2020) 1
Rahvuslik koertenäitus (Harjumaa, 05.09.2020) 4
Rahvuslik näitus (Tallinn, 19.09.2020) 2
Rahvusvaheline koertenäitus (Tallinn, 20.09.2020) 1
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 04.10.2020) 1
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 2. päev3
4.34Olga Naida
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 11.01.2020) 1
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - II (Narva, 26.01.2020) 3
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 18.07.2020) 4
Lucky Summer Cup 2020 - II (Narva, 02.08.2020) 4
Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2020" (Harju mk, 15.08.2020) 3
Rahvuslik koertenäitus (Harjumaa, 05.09.2020) 2
Rahvuslik näitus (Tallinn, 19.09.2020) 4
Rahvusvaheline koertenäitus (Tallinn, 20.09.2020) 3
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 03.10.2020) 3
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 04.10.2020) 2
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 1. päev1
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 2. päev4
5.22Jaana Saar
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 11.07.2020) 3
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 18.07.2020) 1
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 25.07.2020) 2
Lucky Summer Cup 2020 - II (Narva, 02.08.2020) 3
Rahvusvaheline näitus (Harju mk, 16.08.2020) 2
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 29.08.2020) 2
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 30.08.2020) 3
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 03.10.2020) 3
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 2. päev3
6.20Anna Bagautdinova
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 11.01.2020) 1
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - I (Narva, 25.01.2020) 2
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - II (Narva, 26.01.2020) 3
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 11.07.2020) 4
Rahvusvaheline näitus (Harju mk, 16.08.2020) 3
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 29.08.2020) 3
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 1. päev4
7.19Veronika Savitskaja
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - I (Narva, 25.01.2020) 3
Lucky Summer Cup 2020 - I (Narva, 01.08.2020) 1
Lucky Summer Cup 2020 - II (Narva, 02.08.2020) 3
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 30.08.2020) 2
Rahvuslik koertenäitus (Harjumaa, 05.09.2020) 1
Rahvuslik näitus (Tallinn, 19.09.2020) 3
Rahvusvaheline koertenäitus (Tallinn, 20.09.2020) 2
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 1. päev4
8.17Karen Kristal Dunaway
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 18.07.2020) 3
Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2020" (Harju mk, 15.08.2020) 2
Rahvusvaheline näitus (Harju mk, 16.08.2020) 4
Rahvusvaheline koertenäitus (Tallinn, 20.09.2020) 4
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 04.10.2020) 3
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 2. päev1
9.15Evelina-Karolina Saar
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 26.07.2020) 3
Lucky Summer Cup 2020 - I (Narva, 01.08.2020) 2
Rahvusvaheline näitus (Harju mk, 16.08.2020) 4
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 03.10.2020) 2
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 04.10.2020) 4
10.14Anastassia Bondar
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 11.01.2020) 2
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - II (Narva, 26.01.2020) 2
Lucky Summer Cup 2020 - I (Narva, 01.08.2020) 1
Lucky Summer Cup 2020 - II (Narva, 02.08.2020) 1
Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2020" (Harju mk, 15.08.2020) 3
Rahvusvaheline näitus (Harju mk, 16.08.2020) 1
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 2. päev4
11.12Luisa Kiara Horeb
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 11.01.2020) 3
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - I (Narva, 25.01.2020) 1
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - II (Narva, 26.01.2020) 1
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 25.07.2020) 4
Rahvusvaheline näitus (Harju mk, 16.08.2020) 3
12.12Natali Lisett Kaha
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - II (Narva, 26.01.2020) 1
Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2020" (Harju mk, 15.08.2020) 4
Rahvuslik koertenäitus (Harjumaa, 05.09.2020) 2
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 03.10.2020) 2
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 1. päev3
13.11Viktoria Pavlenkova
Lucky Summer Cup 2020 - I (Narva, 01.08.2020) 2
Lucky Summer Cup 2020 - II (Narva, 02.08.2020) 2
Rahvuslik koertenäitus (Harjumaa, 05.09.2020) 4
Rahvusvaheline koertenäitus (Tallinn, 20.09.2020) 2
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 1. päev1
14.8Katarina Lipson
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 12.07.2020) 1
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 25.07.2020) 1
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 30.08.2020) 2
Rahvusvaheline koertenäitus (Tallinn, 20.09.2020) 3
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 03.10.2020) 1
15.7Arianna Vernik
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 26.07.2020) 1
Rahvuslik koertenäitus (Harjumaa, 05.09.2020) 1
Rahvuslik näitus (Tallinn, 19.09.2020) 4
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 04.10.2020) 1
16.7Kristjan Kaljukivi
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 26.07.2020) 2
Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2020" (Harju mk, 15.08.2020) 2
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 29.08.2020) 2
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 2. päev1
17.7Laura Vlassenkova
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 11.01.2020) 4
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - I (Narva, 25.01.2020) 3
18.6Jelizaveta Tšalaja
Rahvuslik koertenäitus (Harjumaa, 05.09.2020) 3
Rahvuslik näitus (Tallinn, 19.09.2020) 3
19.5Elizabeth Volodina
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 18.07.2020) 2
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 26.07.2020) 2
Rahvuslik näitus (Tallinn, 19.09.2020) 1
20.5Selena Mändsalu
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 25.07.2020) 2
Rahvuslik koertenäitus (Harjumaa, 05.09.2020) 3
21.4anna darina kerola
Lucky Summer Cup 2020 - I (Narva, 01.08.2020) 3
Lucky Summer Cup 2020 - II (Narva, 02.08.2020) 1
22.4Marta Kirjutus
Rahvusvaheline näitus (Harju mk, 16.08.2020) 1
Haapsalu Rahvuslik koertenäitus (Haapsalu, 30.08.2020) 3
23.3Anna Tsvetkova
Lucky Summer Cup 2020 - I (Narva, 01.08.2020) 3
24.3Emilia Bogdanova
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Tartumaa, 18.07.2020) 2
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 26.07.2020) 1
25.3Jekaterina Boiko
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 25.07.2020) 3
26.3Maria Putilo
Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2020" (Saku Suurhall, Tallinn, 24.10.2020-25.10.2020) 1. päev3
27.2Keity Randmaa
Pärnu Rahvusvaheline Koertenäitus (Pärnumaa, 11.07.2020) 2
28.2Stella Frišman
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - II (Narva, 26.01.2020) 2
29.1Sofija Ilves
Rahvuslik näitus (Saku Suurhall, Tallinn, 25.07.2020) 1
30.1Liseth-Eliise Horeb
Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 - I (Narva, 25.01.2020) 1
31.1Valeria Pugatsova
Rahvuslik näitus (Tallinn, 19.09.2020) 1
32.1Martina Suslova
Rahvuslik kõikide tõugude näitus (Valga spordihall, Valgamaa, 03.10.2020) 1